Bizi Arayın: 0850 885 0960   |      Email: info@babaliayakkabi.com
Babalı Ayakkabı Online Mağazaya Hoşgeldiniz..

Blog - 2015 Erkek Yaz Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

By Babalı Ayakkabı 2.06.2016 12:07

Erkekler için yaz aylarında ayakkabı seçmek, doğru kıyafetlerle kombinlemek oldukça önemli. Erkek modası artık erkeklere daha fazla seçim sunarken kombinlere de özgürlük getiriyor. Ayakkabı seçmek her mevsim önemli olsa da yazın hem sıcaklık hem de kıyafetlere uyum açısından biraz daha zor.

Renkli Erkek Ayakkabıları

Erkek modasında son birkaç yıldır yaz aylarında keten-süet ayakkabılar hakim. Keten ve süet ayakkabıların çok fazla çeşidinin olması erkeklerin kafasını biraz karıştırsa da kıyafetlerin altında uyum sağlamak keten ayakkabı modelleri ile oldukça kolay. Hem renkleri hem de modelleri gereği keten ve süet erkek ayakkabılarını birçok kombin altında rahatça kullanabilirsiniz.

 

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Erkekler için giyim kombinlerinde renk kullanmak çoğu zaman zor olabiliyor. Bu durum erkeklerin daha çok gri, siyah ve lacivert seçmesine de sebep olabiliyor. Yaz aylarının erkek modasına sunduğu en büyük rahatlık ise bu renk ihtiyacını erkek yaz ayakkabılarından sağlıyor olması.

Erkekleri bu yaz en çok kısa paça pantolonlar göreceğiz, söylemiştik! Kısa paça pantolon altına özellikle ince ayakkabı modelleri giymenizi öneriyoruz. Büyük ve kaba gözüken spor ayakkabılar yaz ayları için çok uygun modeller değil.